PLYTELIŲ APDAILA

Profesionaliai klijuojame plyteles. Pagal Jūsų pageidavimus išklosime grindis ar sienas taip, kad patalpa ne tik puikiai atrodys, bet ir džiugins praktiškumu. Žinome savo veiksmų planą ir kruopščiai siekiame aukšto rezultato.

SIENŲ GLAISTYMAS DAŽYMAS

Atliekame sienų lyginimo, glaistymo, dažymo darbus. Naudodami naujausią glaistymo ir dažymo įrangą, pasiekiame pačius aukščiausius kokybės rezultatus. Dažymas ir jo darbai vykdomi pagal klientų užsakymą.

Medinė apdaila

Atliekame vidaus apdaila pagal užsakovo pageidavimus iš medienos. Įvairios medinės konstrukcijos, montuojame dailylentes, grindines įvairias dangas. Apvedimų aplink grindis, lubas, duris, langus apdailos montavimas.

"Interjero dizaino elementai, jų konstrukcijos, kita apdaila panaudojant medį yra nuo seno įprasta Lietuvoje. Žmogaus akys fiksuoja, o jau protas tai vertina kaip savą, suteikiantį natūralumo jausmą elementą.,,

GIPSO KARTONAS

Gipso kartonas – bene vienintelė medžiaga, tinkama figūrinėms luboms su įvairiomis puošmenomis sukurti. Pasirinkę gipskartonio montavimo paslaugas, paspartinsite statybos darbus ir pagerinsite jų kokybę, išvengsite daugelio nepatogumų. Pasitikėkite – visus darbus atliksime greitai ir kokybiškai!

Poliuretaninių plokščių montavimas

Apšiltinus sienas iš vidaus, galima sustabdyti drėgmės kondensavimąsi ir pelėsio susidarymą. Tačiau tam turi būti naudojamos tinkamos medžiagos. FF-PIR GYL papildoma izoliacija saugo sienas nuo drėgmės ir pelėsio susidarymo. Šiltinant sienas FF-PIR GYL plokštėmis, sienos konstrukcija tampa vientisa ir sandari, taip pagerindama šilumos išsaugojimą.

DEKORATYVINIS AKMUO

Dekoratyvinis akmuo - tai dažniausiai betoninis gaminys, kuris imituoja kokią nors uolieną. Dekoratyvinių akmenų panaudojimas yra labai platus. Labiausiai paplitę smiltainio, dolomito, plytų imitacijos dekoratyviniai akmenys. Dirbti su dirbtiniais akmenimis lengviau nei su natūraliais, gaunamas vaizdas pakankamai panašus į tikrų akmenų. Dekoratyvinius akmenis galima klijuoti ant daugelio tvirtų paviršių tiek viduje, tiek lauke. Dekoratyvinis akmuo puošia svetaines, miegamuosius, žiemos sodus, virtuves, sukuria akcentus dekoratyviniame kraštovaizdyje.